Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: ELEKTRIGA KERGEL MAASTIKUL: ATV, KAHERATTALISED JT

22:56 07.09.2019
Kärss
Elektriga kergel maastikul: ATV, kaherattalised jt
Looduses ilma lärmita liikumise soov võiks olla paljudel marja/seene korjajatel, loodusfotograafidel jpt. Midagi praegu ostma ei hakka, aga kuna omal kogemusi pole, kuulaks hea meelega nende omi, kellel on.

Vormsi on "täis" selliseid, aga alla 10K liigub neid kasutatuna harva, mind isiklikult ei huvita, aga kindlasti alternatiiv metsatööde tegijatele:
https://www.nettimoto.com/polaris/ranger/1282439

Kaherattaline on alati huvitavam kui neljarattaline;)
https://www.nettimoto.com/ktm/freeride/2438468
https://www.nettimoto.com/bultaco/-/2456136

Reaalsus on paljude jaoks pigem selline, korralik kärnaline rehv alla ja peaks liikuma piisavalt hästi nii heinamaal kui metsarajal, alla 1K hinnaklassis on alati midagi saadaval. Keeway tundub ka firmana veidi usaldusväärsem (varuosade saadavus) kui nõuneim hiinakad, mida saaks veelgi odavamalt. Elektrirolleriga iseenesest on kogemusi palju (juba foorumi eelsest ajast), isiklikult ei meeldi, sest erinevalt bensiinimootoriversioonist on raskuskese häirivalt palju kõrgemal.
Selle Keeway kohta ei tea midagi.
https://www.nettimoto.com/keeway/leone/2445803

Küsimuse küsis minult üks liikumispuudega tuttav, kes tahaks ka tulevikus veel looduses liikuda (omad marja-seenekohad jm), pikka maad enam käia ei suuda, "ratsutatav ATV" pole tema jaoks (UTV sobiks aga kallid), kuid lühikesi maid liigub jalgsi üsna hästi. Ei saa salata, et hakkas ennastki see teema veidi huvitama.

Ei küsi siin ostusoovitusi, pigem kuulaks reaalsete kogemuste kohta. Ega neid palju vast veel olla saagi, aga aeg läheb edasi, küll neid kõigil vähehaaval tekkima hakkab. Tootmises on neid juba üksjagu ning mõne aasta pärast võiks kasutatud mänguasju päris hea valik ka müügis olla.

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото
Сообщение
Открой клавиатуру

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.