Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 2006A. MILLEGA TEGU?

14:09 02.09.2019
kristo5380
Opel Zafira 1.9cdti 2006a. Millega tegu?
Masinaks Opel Zafira 2006 1.9 CDTI
Sõidu ajal oli kuulda põhja alt nagu lendaks kivi vastu põhja. Koheselt kadus turbo tagant ära. Kiirus piiratud ja jõudu pole. Kanali pealt avastasime põhja alt, et midagi on puudu.

Tegin pildi ja tahan teada, millega tegu?
18:40 02.09.2019
hlm (незарегистрированный)
Re: Opel Zafira 1.9cdti 2006a. Millega tegu?
Õlifiltri korpuse küljest on ära murdunud nn voolikuliides. Seda on mugav kasutada õlivahetusel e. siis õlifiltri eemaldamisel hakkab sealt esmalt õli välja voolama. Ise olen sinna pikema vooliku ühendanud selleks puhuks, muidu lödistab kõik kohad öli täis. Sina enam lagast ei pääse:) See on kogu mure sellega. Turbo tööd, avariirezhiime ega veateated selline selline asi kohe kindlasti ei põhjusta.
19:27 02.09.2019
hlm (незарегистрированный)
Re: Opel Zafira 1.9cdti 2006a. Millega tegu?
Samas...tundub, sealt starteri juurest on üks polt ära kadunud. Äkki see kukkus veovõllile, mis selle hooga vastu õlifiltrikorpuse voolikuotsikut lennutas, viimase purustades. Uuri, mis tühi auk seal starteri all paistab, kas seal peab midagi olema.
18:50 05.09.2019
Nju (незарегистрированный)
Re: Opel Zafira 1.9cdti 2006a. Millega tegu?
Starteri all olev polt ei oma mi git tähtsust see õli filtri all olev äravoolu asi ja ei ole ka mingi näitaja... Seal pigem mi gi muu põhjus mul ühel kyndel läks interguuleri voolik nii katki ja samal autol kahjuks viibin välismaal hetkel järgmine nädal suudaks selle probleemi lihtsalt lahendada.

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото
Сообщение
Открой клавиатуру

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.