Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: VÄLISMAA AUTO EELREGISTREERIMINE

12:42 19.08.2019
Laidoner32
Välismaa auto eelregistreerimine
Sai auto sebitud välismaalt, siis tegin eelregistreerimise e-teeninduses. Järgmine päev tuli kõne maksutolliametil nagu tüüpiliselt uuemate välismaalt toodud autode puhul on. Seal sai mõningatele küsimustele vastatud, et oma tarbeks jne, kuid mõnele küsimusele vastust ei osanud anda ja ütlesin helistan tagasi.
Tuttav öelnud, et see standard protseduur ja nad peaksid nende dokumentidega, mis ma saatsin hakkama saama, et ma ei peaks tagasi helistama. Kugi nädal möödas ja oleks eeldanud kui väga vaja siis helistavad ise. Kas võib oodata ja liigub paratamatult edasi või tuleb ikka helistada?
12:59 19.08.2019
... (незарегистрированный)
Re: Välismaa auto eelregistreerimine
kui mulle öeldakse, et helistan tagasi, siis eeldan, et ka helistatakse. see on elementaarne viisakus ja loomulikult ootab helistaja ka puuduvat infot. miks sellise jutuga üldse foorumisse tulla?
15:33 19.08.2019
stammer (незарегистрированный)
see "helistan tagasi" on tänapäeva moodne väljend, et tüütust helistajast lahti saada. Loomulikult ei hakka keegi tagasi helistama ja oma aega raiskama.
16:12 19.08.2019
Laidoner32
Ma eeldaks kuna see vastav isik tegeleb taotlusega siis mingi kohus tal on. Point on siis pigem kui sulle helistatakse ja saadad perse, kas see taotlus läheb ikka läbi kui vastavad dokumendid saadetud, et selle uuringu, mis nad teevad saavad igal juhul ära teha.
16:20 19.08.2019
ts (незарегистрированный)
vaata seda teise poole pealt: kui MTA baasis on Sinu auto registreerimise protsess peatatud, seal juures on märge, et "lepitud kokku, helistab täpsustustega tagasi" ja seetõttu ei ole Su auto aktiivselt registreerimist ootav, siis kas 30 päeva möödumisel helistad närvilisena tagasi ja ootad järgmised 30 päeva, mis neil on taustakontrolliks ette nähtud või pöördud ajakirjandusse, kuidas MTA nöögib registreerimisel?

P.S. mul ei ole õrna aimugi, kas neil on registreerimisel mingi tegevus, mida nimetatakse "täpsustamiseks" ja millega registreerimine tegelikult peatub. Kui on, siis peaks võimalusel juba enne helistama, kui ei ole, siis helistavad mingi aja pärast ise (kui on vaja) või siis registreerivad helistamata ära (kui dokumendid on korras).

P.P.S. ära unusta, et MTA-l on suhteliselt ükstakamakõik, kas see auto registrisse saab või mitte (st kui seal on midagi mis vajab täpsustamist ja see ootab Sinu kõne taha, siis võivad nad oodata ka aasta või rohkem)
16:37 19.08.2019
Laidoner32
Kui keegi teab, mis see keskmine aeg on, kaua läheb, et sealt MTA'st edasi liiguks ja kui see tunduvalt vähem kui nädal siis, võiks ju eeldada ongi ootel.
17:02 19.08.2019
... (незарегистрированный)
No krt võta telefon ja helista, mitte ära soiu foorumis. Tegutseda on vaja, mitte sõrmi ekraanil libistada. Sinu auto ju, ametnikel on suht poogen- neil tööpuudust ilmselt ei ole.
19:27 19.08.2019
Aulisaulis (незарегистрированный)
Minu oli sama teema, kui 2 aastat vana auto Saksast tõin. Helistati maksuametist, kust raha said ja kas maksid kaardi või ülekandega. Huvi tekkis sellest, et ma ei ole Eestis 10 aastat tööl käinud. Vastasin, et raha saadud välismaal töötades ja maksin sulas. Tunti huvi, miks sulas, vastasin, et enne selle konkreetse auto ostu firmast, vaatasin ka eraisikute müügil olevaid autosid ja selleks oligi sularaha kaasas. Kuna vastused sobisid, öeldi kohe, et sama päev veel arvele ei saa, aga järgmine päev on ok. Nii lihtne see ongi.
19:58 19.08.2019
Kmk123 (незарегистрированный)
Tahaks teada, et mis olid need küsimused millele vastata ei osanud , eriti kui ise tõid. 30 päevaga peab EMTA registreerimise lubama, selle kohta on olemas ka kohtulahend. EMTA kaevati kohtusse venitamise pärast ja lahend ütleb, et peab arvele saama 30 päevaga. Eeldab küll, et muud paberid korras ( teh. pass, arve või leping ).
20:42 19.08.2019
selgeltnägija valerka (незарегистрированный)
Kmk123 (registreerimata) - hetkel venitab ju omanik, juhul kui see pole jälle mingi libateema sae kräunutamiseks
20:54 19.08.2019
Kmk123 (незарегистрированный)
eks midagi puudu või saamise asjaolud segased või puudub ametlik sissetulek , et autot osta.

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.