Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: EDEVAD LINNUD

20:21 06.07.2019
Kärss
Edevad linnud
Foorumis on teemasid kassidest-koertest ja ka lindudest, aga mitte päris selles kontekstis. Mul selline naljakas probleem, et linnud käivad osadel autodel end küljepeeglist vaatamas ja reageerivad oma peegelpildile nii, et situvad seejärel terve ukse täis:) Pildi panin punasest autost, kaks ülejäänud linnumagnetit on sinised. Põhjus, miks just need autot, tundub olema vaid selles, kuidas paikneb peegel uksel oleva klaasitihendi suhtes, kuhu on linnukesel hea oma küüned taha lükata ja siis peegli ees edvistada. Enamus edvistajatest on põldvarblased (mitte linnas levinud koduvarblased) ja ainus lahendus probleemile on olnud kilekotid ja vanad "sokid", mis hoovis parkides kohe peeglitele peale tuleb tõmmata. Lindudel oleks nagu sõltuvus peegli osas, sest kui näiteks koju saabudes on vaja midagi kiiresti tuppa (külmkappi) viia, on õue tulles juba esimesed sitalärakad ustel. Ükski linnupeletaja ei tööta, sest lind harjub nagunii kõigega - peeglite probleem on aastaringne, kuid marjade söömise probleem ajutine ja seal saab need loetud nädalad kõikmõeldavate hernehirmutistega suurepäraselt hakkama. Ega ma siin nõu küsigi (kui keegi pakub, kuulan huviga!), aga see on nüüd ainus asi maailmas, kus ma automaatselt kokkuklapitavatel küljepeeglitel mõtet näen. Õnneks puudutab see vaid üksikuid autosid ja varasemalt pole väga häirinud, kuna need juhtunud olema vaid mingiks hooajaks ostetud autod. Praegu on aga see peeglite peitmine üsnagi igapäevane tüütu tegevus, neid autosid samas müüa kah veel ei tahaks...
20:49 06.07.2019
edev lind (незарегистрированный)
Re: Edevad linnud
Miks peaks linnud ennast peeglist vaatama,ons sellel mingi seletus?.Kas oled ise näinud pealt kuidas nad ennast vaatavad ja siis häda teevad.Äkki satub juhuslikult õhust lennates.
20:58 06.07.2019
edev lind (незарегистрированный)
Re: Edevad linnud
Pakkusid ise parima vastuse ka(kokkuklapitavad peeglid) iga kord midagi peale mässida jube tüütu tundub.Äkki siis näevad ennast uste klaaside peegeldusest.)
15:24 07.07.2019
Mahno3 (незарегистрированный)
Re: Edevad linnud
Elan ka maal ja oman peeglitega autosid. Sõltumata autost pole keegi end imetlema ja pasanteerima tulnud. Valikut on nagu olnud....erinevate tootjate sõiduautod, kaubikud, maasturid... Tsikkel seisab ka õues teinekord, ei peida sellelgi peegleid, kuigi paagi peal oleks ju eriti mugav promeneerida.
15:51 07.07.2019
allemann11
Re: Edevad linnud
Häda pole minu auto peale tehtud. Küll aga meeldib linavästrikutele käia "vaenlast" toksimas ja tema peale karjumas. Ehk sätivad end istuma ja toksivad peeglit üsnagi agresiivselt.
16:08 07.07.2019
63amg (незарегистрированный)
Re: Edevad linnud
ka minul on sel aastal sama probleem.võibolla sellest,et parkisin teise koha peale.kui enne parkisin ida-lääne suunal,siis praegu põhja-lõuna suunal.asukohta muutsin ka u.50 meetrit.ei tea,eks paistab.minul muidugi selline albatross pole käinud ,nagu sel punasel masinal,vaid väiksed linnud
12:03 09.07.2019
Kärss
Re: Edevad linnud
# Kas oled ise näinud pealt kuidas nad ennast vaatavad ja siis häda teevad.Äkki
# satub juhuslikult õhust lennates.

Kui ma vorbiks tuhat pilti neist, kas siis oleks usutavam? See tsirkus on siin maal käinud eluaeg, lihtsalt nende lindude ja minu autoeelistused on praegu just täpselt samad. Ei arva, et minuga rohkem juhtuks kui teistega - ma lihtsalt olen veidi uudishimulikum, et kui mingi muster korduma hakkab, tunnen siirast huvi, miks see nii on. Sellest pildil olevast mõlemal pool pargivad teised autod, lindudele need teised huvi ei paku... no mine võta kinni, miks nad seda teevad:)
13:58 09.07.2019
... (незарегистрированный)
Re: Edevad linnud
Mul on ka punane peeglitega auto, aga linnud istuvad auto kohal puuokstel ja s.tuvad sealt alla.
13:24 10.07.2019
Birdman. (незарегистрированный)
Re: Edevad linnud
Nad ei vaata ennast. Üritavad konkurenti kes peeglis vahib minema ajada.
23:02 12.07.2019
qp (незарегистрированный)
Re: Edevad linnud
Meie linnud , ei tea kuid tulin just välismaalt kus papagoid on küll edevad ja neile meeldivad peeglid.
22:02 16.07.2019
karoQQQ (незарегистрированный)
Re: Edevad linnud

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото
Сообщение
Открой клавиатуру

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.