Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

Laki tänava tehnoülevaatus (sissesõit territooriumile, kus töötame, asub Laki 11A vastas Tallinnas) alustas oma tööd aprillis 2002. Autode kontrollimisega olen ise tegelenud 10 aastat. Olen valmis vastama Teie küsimustele, mis puudutavad sõiduautode ja kuni 3,5t täismassiga veoautode tehnoülevaatust ja sellega seonduvat.

Tean, et tehnoülevaatust puudutavat ei saa alati võtta üheselt kuna palju oleneb hetkesituatsioonist, probleemküsimuste kogumi suurusest ja seaduse tõlgendusoskusest. Kui probleemide lahendamisel leitakse kompromisse, siis ei tohi need seadusega vastuollu minna. Vaatamata sellele, et tuginen oma vastuses kehtivatele seadustele, ei saa igas olukorras võtta minu selgitusi kui absoluutset tõde. See tähendab, et minu infot ei tohi kasutada à la Mait Millert ütles, et nii on õigem.

Minu poolt juhitav Maitene OÜ on eraõiguslik juriidiline isik, kes on sõlminud halduslepingu ARK-ga. Mainitud leping annab õiguse teostada riiklikku järelvalvet, st mootorsõidukite ja nende haagiste tehnoülevaatust. Vaatamata sellele, et minu seisukohad ühtivad enamasti ARKi ametnike seisukohtadega, pean vajalikuks ära märkida, et Maitene OÜ ega mina isiklikult ei saa foorumites esindada Riiklikku Autoregistrikeskust, ametnikke ega nende seisukohti. Haldusleping ei näe ette sellist võimalust.

Mait Millert
Maitene OÜ tegevjuht
telefon 715 4246
www.maitene.ee

ТЕМА: TAGUMINE UDUTULI

11:40 14.05.2019
S11L
Tagumine Udutuli
Tere,
Ehk rumal küsimus aga no ei leia infot mis täpselt vastaks. Tegu on auto esmaregistreerimisega Eestis, auto päris Iirimaalt (seega parempoolne rool), esituled on vahetatud-regullitud ja nüüd küsimus: tagumine udutuli on nn tehase poolt vaid paremal pool. Vasakul poolel pole juhet ega nn ava olemas kust see udutule pirn ühildada ja panna.

Eeldan, et see udutule värk on kohene probleem nii arvele võtmisel kui ka tulevastel ülevaatustel?
13:51 14.05.2019
Mait Millert (Laki tänava tehnoülevaatus)
Re: Tagumine Udutuli
Üks variant oleks, et ostate poest universalse udutule, mille paigaldate vasakule kasvõi põrkeraua külge ja sümmeetria nõudest lähtuvalt peaks parempoolse udutule juhtme lahti ühendama ning tooma juhtmeotsa paigaldatud tuleni.

16:50 14.05.2019
stammer (незарегистрированный)
Teine variant on osta euroopa variandi (vasakpoolse rooliga) tagatuli ja viia sinna teise poole udutule kaabel. Nii kui nii on vaja juhe vedada. Kui on võimalik, siis uuri kuidas teised on selle probleemi lahendanud. Foorumid, pildid, reaalne elu - kõik on abiks.
20:07 14.05.2019
63amg (незарегистрированный)
mis point on uus tuli osta,kui olemasoleval tulel on pesa olemas.kuna automark on suur saladus,siis ei oska rohkem aidata.
20:28 14.05.2019
S11L
Oi vabandust, läks meelest maha, et automark kirja Panna.
Tegu on 2007 aasta Suzuki Grand Vitaraga, 1.6, kolme uksega.
Et nagu vastustest aru saada, siis vasakpoolne udutuli on probleemiks... Lähen uusi tulesid ostma! ;)
21:16 14.05.2019
qp (незарегистрированный)
Pesa võib ju olla kuid mul oli ntks koht kinnine ja klemme ka sinna ei läinud. Kõige odavam teha alla keskele nagu Jaapani autodel.
21:23 14.05.2019
S11L
Aitäh vastamast! Otsimegi seda kōige paremat/lihtsamat lahendust hetkel :)

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.