Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: MILLISESSE RITTA TOHIB PÖÖRATA?

09:42 26.07.2018
HZo
Millisesse ritta tohib pöörata?
Kuidas peaks käituma kui minu vastas auto soovib keerata paremale ja mina samal ajal vasakule. Mina vasakule keerajana pean anda teed ja tema võib keerata mõlemasse ritta?
10:35 26.07.2018
looder23
Re: Millisesse ritta tohib pöörata?
Kui ei ole kohustuslikke suundumismärke valivad mõlemad sõidukid enesele meelepärased read. Mõlemad sõidukid võivad valida rida 1 ja 2, aga vasakule pööraja peab andma teed.
11:17 26.07.2018
hsd (незарегистрированный)
Viisakusest valin endale lähema rea, et vasakpöörde tegija saaks ka oma manöövri kiiremini lõpule viia.
21:39 27.07.2018
siberia (незарегистрированный)
Ja vasakule pööraja ei tea muidugi teise peakolus toimuvast liiklusviisakusest midagi. Päriselus ootab ära, et paremale pööraja on oma rea valinud ning ristmikult kadunud, siis hakkab ise sihikut sättima.
23:22 27.07.2018
ahhhh (незарегистрированный)
See viisakus põhjustabki arusaama ,et nii peabki.
EI ole.
Paremale pööraja valib selle rea mis meeldib ja siis liigub ales vasakule mineja.
12:30 08.08.2018
mihkel34523452345 (незарегистрированный)
kehtib parema käe reegel. Vasakule keeraja annab otse tulejale teed.
13:30 08.08.2018
tule taevas apppi (незарегистрированный)
Mis parema käe reegel . Äkki lähed autokooli tagasi.
Parema käe reegel on väga midagi muud....
14:53 08.08.2018
niijanaatrallallaa (незарегистрированный)
Üldiselt jah viisaka liiklejana sõidan esimesse ritta, et vasakule keeraja saaks ka oma manöövrit teha. Ainuke koht Tallinnas, kus kasutan parempöörajana õigust teise ritta minna on Toompea mäest alla sõites Toompuiesteele, sest siis vajan Tehnika tänavale minevasse ritta reastumist.
15:11 08.08.2018
Tehapole Midagi (незарегистрированный)
No mina ootaksin ära, kuni parempöörde tegija on oma pöörde teinud ja sooritaksin oma vasakpöörde siis. Milleks ühte lihtsat asja nii keeruliseks ajada?
11:24 26.08.2018
... (незарегистрированный)
taolistes olukordades liigub vasakpööraja alati viimasena. eelisõigus on vaid siis, kui tema vasakpööre toimub mööda peateed, st märk peatee suund näitab seda.

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.