Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: TULEDE MUUTMINE JA PESURITE PAIGALDAMINE

21:11 08.05.2016
Kkk94
Tulede muutmine ja pesurite paigaldamine
Kas kellegil on kokkupuuteid tulede pesurite paigaldamisega? (Mida see endast kujutab? Stangevahetused või kui palju see maksma läheks?) Põhjus on, et soov paigaldada xenon tuled koos heledate inglisilmadega BMWle.

Ise sellisel teemal suhteliselt võhik, sooviks asjakohaseid vastuseid ja lahendusi, mitte mõttetut loba.
08:25 09.05.2016
teretali (незарегистрированный)
Re: Tulede muutmine ja pesurite paigaldamine
Sai oma Volvo V70 paigaldatud, midagi keerulist ei ole, hinda kahjuks ei mäleta, aga ei olnud väga kallis. Muidugi ei lasknud ma seda teha esinduses.
09:32 09.05.2016
Navara3000 (незарегистрированный)
kui lihtsalt illegaalset HID komplekti ei paigalda, siis ta odav olla ei saa. lisaks pesuritele tulede kõrguse regulaatorid, andurid jne Vana saani puhul võib see maksta rohkem kui auto ise
12:29 09.05.2016
Kkk94
Auto alla 10a vana, pole kõige odavam, ma olen leidnud ce märgistega tuled regulaatoritega ja asjadega küll, pigem küsimus rohkem pesurites, kui kellelgi kokkupuudet

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.