Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: AUTORENT VÄLISMAAL

13:42 22.02.2015
pisang20
autorent välismaal
Tere,

Kas Saksamaal või Prantsusmaal on taolist autorendi lehekülge nagu eestis: www.autolevi.ee Ehk autorent inimeselt inimesele. Firmadelt väga rentida ei taha 2-3x hinna tõttu.

Eelistatud riik: Saksamaa

Ette tänades.
15:26 22.02.2015
professor_sammaljalg
Re: autorent välismaal
ei vist ei ole, sest ka seal ei taha inimesed rentida teadmata tehnoseisukorras vana panni, kui sama raha eest või pigem isegi odavamalt saab uue ja korraliku.

et siis soovitan uut äriplaani
16:46 22.02.2015
K (незарегистрированный)
Ilma krediitkaardita ei anna sulle seal Saksamaal keegi mitte kui midagi.
17:00 22.02.2015
teretali (незарегистрированный)
Vaatasin ka seda autolevi lehekülge, ei teadnudki sellise olemasolust. Kui just 20 aastat vana autot rentida ei taha, siis odavat seal küll midagi ei olnud. Mõni küsib isegi 2x suuremat hinda, kui samaväärne või parem masin rendiautofirmas.
23:01 22.02.2015
kupu_3 (незарегистрированный)
Täpselt. Kollane Polo 2011a rent on siin lehel 24€ päev, nädal teeb ilmselt 168€. Lisame veel kütuse.
Mina tulen lõunaeuroopast, sain sama- Polo klassi täiesti uue auto nädalaks ajaks 120€. Selle auto bensukulu ei ületanud kunagi 5 l/100. Mägedesse tõusul sain tõesti ka 7 keskmiseks, kuid edasi jäi jälle 4,5 peale. Ei nurise üldse. Ja tegemist on väga tuntud rahvusvahelise rendifirmaga, millel ka Eestis on esindus. Kusjuures üks väheseid rendifirmasid, mis lubavad ka üle piiri sõita teise riiki ilma kitsenduseta, väljaarvatud Itaalia. Oli vaid vanusepiirang kuni 24 eluaastat. Vajalik krediitkaart ja 100€ tagatisraha. See raha kanti tagasi juba enne, kui nädal täis sai. Vot nii meeldiv teenindus oli.
10:51 09.08.2019
tereteretere2 (незарегистрированный)
Küsimus välismaal auto rentimise kohta, ei hakanud uut teemat tegema.

Rendifirma tahab enne auto kätteandmist krediitkaardil broneeringu teha (1500€), hiljem kui auto tagasi toon ja kõik ok, siis lasevad selle lahti.
Mul on vanast ajast 1000€ limiidiga krediitkaart, mida ma väga minimaalselt kasutanud olen (ei mäletagi millal viimati). Kui ma kannan sinna krediitkaardile 500€, siis kas see 500€ + 1000€ limiit toimivad koos nii, et saan selle bronni ära teha?

Ilmselt paljudele tundub see eriti loll küsimus, aga ärge näkku pekske.
11:14 09.08.2019
kukeants (незарегистрированный)
Minul on vaid 100€ ehk kütuseraha siiani broneeritud. Ei mingit 1,5 kilo. Vbl tahad auto saada ilma kindlustuseta? Või oled alla 25 a vana?
11:18 09.08.2019
ts (незарегистрированный)
kui Sa ei taha teist rendifimat otsida, siis pead jah toimima selliselt, et kannad krediitkaardile broneeritava summa jagu vahendeid. Võid igaks juhuks ka pangast üle vaadata, mis kaardi tehingute limiit on - võib juhtuda, et kui krediidilimiit on 1000, siis on tehingute limiit sama, seega ei õnnestu sealt mingi valemiga broneerida 1500.-

11:25 09.08.2019
n. (незарегистрированный)
12:21 09.08.2019
maaks
Kusjuures just eile olin sama küsimusega tegelemas (Split, Horvaatia) ja küsisin enda (SEB) pangast järgi. Vastus oli, et kui teen ettemaksu kaardikontole, siis on OK.
Ehk siis kaardikonto positiivne jääk + krediidilimiit peab olema kokku suurem kui broneeritav summa.
AGA seal on üks aga - kaardi kasutuslimiit (makse suurus mis on ühe korraga lubatud teha) peab olema suurem kui broneeritav summa.
Kasutuslimiiti saan ma ise internetipangas muuta (kuni 6500€ vist oli), aga krediidilimiidi muutmiseks peaksin uue lepingu sõlmima.
PS Minult küsisid horvaadid >2300€ tagatist (VW Golf, nädalaks)

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.