Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: UUE (ESINDUSEST OSTETUD) CHOPPERI ARVELEVÕTMINE

11:59 01.12.2014
VainoMiil
Uue (esindusest ostetud) chopperi arvelevõtmine
Tere
Teen siin kevadeks mootorrattaostu plaane ja palun teie abi. Kas keegi oskab kommenteerida kuidas käib ametlikust esindusest ostetud uue chopperi (Kawasaki, Yamaha, Honda jne.) ARK-is arvelevõtmine? Ehk siis..kas sellega tegeleb müüv esindus või tuleb sellega ise tegeleda ning mis see kõik maksta võib?
Olen oma esimest mootorratast ostmas, seega täiesti võhik...palun mõistvat suhtumist :-)
12:22 01.12.2014
kawa00
Re: Uue (esindusest ostetud) chopperi arvelevõtmine
Valik on sinu kas võtad ise arvele või pakub teenust võtmed kätte esindus . Ja ei teeks paha teha endale selgeks mis ratast täpselt tahad . Talv on ostuks proovisõidu koha pealt halb ,kui tahad konkreetse isendi käitumist tundma õppida .
12:47 01.12.2014
VainoMiil
Re: Uue (esindusest ostetud) chopperi arvelevõtmine
Suur tänu kawa..tegelimult me tean, mis mulle MEELDIB ja millele mu rahakott külge hakkab...loodan vaid, et minu 'väljavalitud' ratas kevadeni ikka seisab (niikaua on mul veel aega oma sissetulekuid - väljaminekuid arvutada).

Antud juhul mind huvitabki kas 'võtmed-kätte' teenus on pigem traditsioon või on lihtsam (odavam!) endal asja ajada.
13:21 01.12.2014
alambe
Re: Uue (esindusest ostetud) chopperi arvelevõtmine
Lihtsam on lasta esindusel arvele võtta, kuna ise seda tehes pead ratta käruga MNT büroosse viima ja siis saad alles arvele, esindusest saad vajadusel koos kindlustusega pilliga minema sõita.
17:21 01.12.2014
maaks
Re: Uue (esindusest ostetud) chopperi arvelevõtmine
Arvele lase ikka müüjal võtta (kui esindusega tegu) - siis kindel, et müra või numbrituledega mingit tagsilööki ei tule :-)
Kui ratas juba eesti registris ja kehtiv ülevaatus (või vähem kui 3a vana) siis võid ka ise MNT-s ümber vormistada - ratast ette ei ole vaja näidata. Samas pead ratta ju poest koju kah kuidagi saama kui nüüd ära ostad. Ise ma ostuga viivitaks maksimumi, kuna garantii hakkab tiksuma ikka ostust, reaalselt sõita saab aga alles aprilli lõpust.
See, et esimeseks rattaks esindusest tutika ostmine halb mõte oli, saab sulle muidugi alles hiljem selgeks :-) , aga eks omad vitsad peab igaüks ikka ise kätte saama.
09:50 02.12.2014
VainoMiil
Re: Uue (esindusest ostetud) chopperi arvelevõtmine
Aitähh teile...tundub, et sain vastuse küsimusele.
Samas tekkis, loomuliku,t, huölgaliselt uusi (algaja asi)...seepärast pöördungi maaksi poo,e, et...loll õpib oma vigadest, tark teiste vigadest...ole hää miis ja õpeta nooremaid miks on halb mõte esimeseks rattaks esinduse tutt-uus? :-)
11:11 02.12.2014
maaks
Re: Uue (esindusest ostetud) chopperi arvelevõtmine

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото
Сообщение
Открой клавиатуру

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.