Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: KAATER

17:43 04.06.2014
unu56
kaater
tekkis selline küsimus et kus pärnus saaks kaatriga sõita peale mere ja kesklinna jõge, kaater pole suur, mootor 40 ja pikkus 4,1m.
17:48 04.06.2014
troll (незарегистрированный)
Re: kaater
Sindi kandis annab sõita, aga küsimus on kuidagi imelik ikka.
18:17 04.06.2014
unu56
Re: kaater
tundub võibolla tõesti imelik, aga kui oled sisserännanud pärnakas ja näed ja ostad esimese kaatri ja ei oska temaga midagi peale hakata, siis tekivad sellised küsimused, hirm et kuskil suur kivi ja madalikud.
18:56 04.06.2014
. (незарегистрированный)
Re: kaater
Sadamast mööda Siimu sillaalt edasi kannatab minna, siis on Paikuse kandis sillaalt läbi on källa madal aga vist kuni vana raudtee sillani kannatab vaikselt kulgeda. Valgeranna poolele ümber parema muuli saab minna, vasakule jäävad palju nakkevõrke, tegelikult on neid ka Valgeranna poolel ja tuleb ettevaatlik olla.
19:24 04.06.2014
troll (незарегистрированный)
Re: kaater
mööda jõge merele ja ikka vasakule, mida nahhi sa sinna paremale lähed kakerdama?! liputajad käivad valgeranna pool.
20:21 04.06.2014
......... (незарегистрированный)
Re: kaater
Noh hea veeseisuga saab ikka paikuselt edasi, tindisaarte juurest mööda ja paisuni välja.Enne paisu peab hoolikalt vaatama kus sõidad. Mööda Reiu jõge saab kuni raudtee sillani(sillaall on madal) kui sealt saab läbi siis mõned kilomeetrid veel ja ongi kõik. Kõik oleneb süvisest, aga usun, et natukene ikka liikuda saab. Paikuse all on üsna kena ja Reiu jõel samuti.
13:14 05.06.2014
........... (незарегистрированный)
Re: kaater
Tindisaartel on üks vana laevavrakk, millel veepealne osa ära lõigatud kui "põhi" koos 6 silindilise mootoriplokiga on alles(pidavat olema vana volvo penta mootor) Laev olevat olnud Tartu mereteadlaste? uurimislaev mis tormiga pääses lahti ja triivis sinna madalikule, teise legendi kohasel sõitsid nad ise madalikule. Mine vaata ja uuri, päris kena ja ürgse jõekaldaga paik,

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото
Сообщение
Открой клавиатуру

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.