Входите

Форумы

Вопросы и мнения об автомобилях

Спросите у специалиста

Техника

Модификации и тюнинг

Мототехника

Другие типы транспортных средств

Другие форумы

Автоспорт

ТЕМА: 1. APRILL TALLINNA AUTODE ORIENTEERUMINE

12:49 28.03.2012
kaica
1. aprill Tallinna Autode Orienteerumine
Naljakuul saab Tallinnas taas alguse autoorienteerumine. Perekonnad ja noored võtavad appi koostöövaimu, koordinatsioonitaju, linnakaardi ja GPSi, et ennast proovile panna ja välja rebida rutiinist põnevas võistlusmängus.

Kahest kuni viiest võitlejast koosnevate ekipaažide ülesandeks on leida peidetud kontrollpunktid, kus võistkond ülesannete sooritamise eest punkte teenib.

Ülesannete täitmisel ei ole oluline mitte kiirus, vaid leidlikkus ja lõbus teekond, mistõttu võistlejad kannavad soovi korral kostüüme ja autokaunistusi, et ennast kontrollpunktides meeldejäävaks teha ning tuju tõsta. Seekordseks stiiliks reklaamitakse "Milline oleks linnapilt, kui naised oleksid mehed ja vastupidi".

Ülesanded panevad proovile nii võistkonna autojuhioskuse, juhiste lahtikodeerimisel vajaliku silmaringi ja taibukuse - aga ka õnne, sest mitmetesse kontrollpunktidesse on ära peidetud auhinnad. Ekipaažidel on vaba voli läbitavate punktide järjestust valida.

Lisaks GPSi kasutamisele on lubatud sõbrale helistamine ja interneti kasutamine. Peaaegu kohustuslik on mängu panna aga suurepärane meeskonnatöö.

Vaheldumisi nii Tallinnas kui Tartus korraldatavale orienteerumismängule panevad koostööpartnerid parimatele välja praktilised auhinnad, kuid ilma ei jää ka viimased.Lisaks auhindadele on kõigil osalejatel võimalik saada osa tegevustest, mis kindlasti paneb proovile nii mõnegi närvikava või julguse.

Ekipaaži osalustasu on 29. märtsini 15 eurot auto kohta, hiljem ja kohapeal 20 eurot.

Registreerumiseks saatke e-posti aadressile autoorienteerumine@gmail.com võistkonna nimi, automark ja registreerimisnumber, osalejate täisnimed, telefoninumber ja e-postiaadress. Juurde tuleks lisada samuti võistkonda iseloomustav hüüdlause.
NB! Avalikustame ainult võistkonna nime,automargi ja slogani! Peale registreerimist saate 12-tunni jooksul teavituse ja selgituse, kuidas käib osalustasu maksmine. Osalejad reaalajas: http://www.tallinnaautomang.edicypages.com/osalejad

START: alates kell 14:00 FK Keskuse välirada Õismäel

KONATKT: 51938812, autoorienteerumine@gmail.com

AFTERPARTY: toimub Laitse Rallypargis 8. aprill. Alustame kell 13:00, et osalejad saaksid enne autasustamist kohapeal muljetada, erisoodustusega karti ja rallit sõita. Kõik kiiruseületamised, mis TAO-l jäid tegemata, saab Laitse Rallypargis mitmekordselt tagasi teha http://www.laitserallypark.ee
Afterpartyle on oodatud ka mitteosalejad, kes saavad osa kohapeal toimuvatest võistlustest kardis, rallis ja vigurautoga sõitmises.
Osalejad reaalajas: http://www.tallinnaautomang.edicypages.com/osalejad

Stardis jagab energiat Monster ning osalejatele on välja pandud hinnalised auhinnad!! Ja neid on palju :)
10:38 02.04.2012
kaica
Re: 1. aprill Tallinna Autode Orienteerumine
8. aprillil autasustamine LaitseRallyPargis algusega kell 13:00.
Oodatud on ka kõik kõrvalised isikud ja mitteosalejad. Kohapeal soodukaga kardisõit ja võistlus, vigurautoga võistlemine ja soovi korral saab rallit sõita!

Для работы форума Вы должны разрешить печенья (cookies).

ПРАВИЛА ФОРУМА

Обращаем внимание на то, что при использовании форума необходимо соблюдать ограничения на добавление Контента, приведенные в пункте 7 Условий использования. Для уточнения и дополнения таких ограничений Управляющий ввел следующие Дополнительные условия использования форума:

ОТВЕТЬТЕ НА СООБЩЕНИЕ

Имя
Тема 
Фото + добавить фото
Сообщение
Открой клавиатуру

Хочу получить ответы   на э-почту:
Контрольный код
Введите код с картинки. Зарегистрированные пользователи не должны это делать.